Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
SLOW FOOD

Мережа спільнот в Україні

Slow Food є міжнародним некомерційним рухом, який пропагує право кожного на здорове харчування. Основні засади базуються на локальній їжі, збереженні та поширенні регіональних гастрономічних традицій та ощадливому використанню продовольчого біорізноманіття. В Україні SLOW FOOD представлений з 2004 року. На сьогодні в країні діють понад десять спільнот Slow Food, об’єднаних в асоціацію Slow Food в Україні і представлених ГО “Тиха їжа України”.

SLOW FOOD UA сповідує принципи та філософію міжнародної спільноти. Ми впевнені, що здоров’я людини нерозривно пов’язане зі здоров’ям ґрунтів, насіння, тварин, води, полів та лісів. Також ми підтримуємо вітчизняне крафтове виробництво продуктів. Вирощені на нашій землі продукти мають бути основою для сучасного харчування, перлинами української багатонаціональної гастрономічної культури.  

Смак, знання, солідарність – основні компоненти активності SLOW FOOD UA  

СМАК Ми пропагуємо смачну, чисту та чесну їжу. Ми вчимо дегустувати та розуміти її. Організовуємо події, збираємось разом за одним столом, пробуємо, обмінюємося враженнями та емоціями. 

ЗНАННЯ Ми мандруємо, досліджуємо й знаходимо унікальні регіональні продукти.  Разом з тим залучаємо науковців та розповідаємо про цінність традиційних продуктів, локальних сортів рослин та порід вітчизняної селекції, про здорові звички в харчуванні. Шануємо місцевих виробників та розповідаємо про їхню працю. Нам важливо, щоб споживач був обізнаний та мав можливість свідомо обирати корисні продукти. 

СОЛІДАРНІСТЬ Ми знайомимось з фермерами та крафтовими виробниками, купуємо їхню продукцію, обмінюємося досвідом. Пропагуємо українське вино, крафтові сири та інше, бо розуміємо, що за ними стоїть праця та, буквально, виживання багатьох родин, територій та традицій. Якщо не український споживач, то хто їх підтримає? 

В складні часи ми ініціюємо спільнокошт на підтримку спільнот SLOW FOOD UA.

Скільки нас? 🙂

Slow Food у цифрах

> 0
Однодумців
> 50001
Членів руху
0
Резидентів "Ковчега смаку"
0
Продовольчих спільнот
0
Конвівиумів
0
Країн

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]