Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Риба, яку ви готуєте на обід чи вечерю, на перший погляд, просто їжа. Проте, вона приносить не тільки користь для організму, а й відіграє важливу роль у забезпеченні багатьох людей роботою. Рибний промисел – це не тільки вилов, а й розгалужена мережа перевезень, торгівлі, споживання в закладах громадського харчування. Зважаючи на це, нам, споживачам, варто цікавитися не тільки тим, наскільки свіжою є риба, а й з якої екосистеми вона походить та хто її зловив.

Ми прагнемо зберігати та відновлювати природні рибні ресурси. Міжнародна ініціатива Slow Fish, яку започаткували у SLOW FOOD, має на меті інформувати, досліджувати різновиди риби та контролювати вилов дикої, щоб запобігти її вимиранню. Проєкт об’єднує у своєму колі рибалок, науковців, шеф-кухарів та організації, що працюють над покращенням стану місцевого рибного промислу. 

На сьогодні ринок риби глобалізований. Адже на прилавках все частіше представлена риба, яку виловлюють за тисячі кілометрів від місця вашого проживання. Через це занепадають та зникають регіональні види риби. Тож філософія SLOW FOOD полягає в тому, щоб тунця їли в Японії, а дикого лосося – в країнах Скандинавії. Набагато цінніше для вашого здоров’я та довкілля споживати власні види риби. У такий спосіб ми не тільки піклуємося про своє самопочуття, а й зберігаємо різноманіття локальної риби, створюємо сталі рибні промисли у своїй країні та підтримуємо місцеві громади.  

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]