Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
shane-rounce-DNkoNXQti3c-unsplash 1

Отримати членство SLOW FOOD

Ми покладаємося на ваше членство у русі й маємо різні формати співпраці. Пропонуємо створити спільноту у вашому регіоні чи містечку, стати індивідуальним членом руху або приєднатися до лав «Шеф альянсу» кухарів. Також членство у русі можна оформити у подарунок для людей, що сповідують принципи SLOW FOOD та хочуть бути в курсі наших активностей. Що б ви не обрали, це буде дуже важливим для нас.

Детальніше на SLOW FOOD International  

Дані, які ви надасте у формі реєстрації, ми використовуємо виключно для обробки вашого членства у SLOW FOOD.

Підтримайте SLOW FOOD UA

Всі ми в SLOW FOOD UA є волонтерами. Ми створили громадське об’єднання “Тиха їжа України”, щоб український рух за здорову, чисту та чесну їжу був дієвим. Для того, щоб підтримувати дослідницьку діяльність, проводити акції, розвивати сучасну комунікацію ми потребуємо фінансової підтримки. Кожен ваш донат допоможе нам зберегти біорізноманіття вітчизняних сортів насіння, порід худоби чи риби, подбати про здоров’я ґрунтів або започаткувати нові пізнавальні маршрути гастромандрів. 

Станьте партнером, спонсором, меценатом нашого руху. Ви будете в курсі подій та зможете брати в них участь. Допоможіть нашому голосу стати гучним, будьте його опорою! 

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]