Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ми привчаємо дітей дбайливо ставитися до землі, її багатства, родючості. Це пріоритетне завдання для SLOW FOOD UA. Наші активісти опікуються вихованням майбутнього покоління, адже подекуди через малечу можна достукатися і до дорослих. Тренери та волонтери заохочують дітей куштувати продукти, дізнаватися про те, звідки вони беруться, вчать урізноманітнювати свій щоденний раціон овочами, фруктами, ягодами та їстівними травами. 

Ми поєднуємо теоретичні знання з практичними діями, тому навчаємо малечу як садити та доглядати рослини, що і як вживати. Також активно залучаємо дітей до громадських заходів та акцій, які мають на меті збереження навколишнього середовища або захист місцевих екосистем. Наприклад, прибирання територій спільно з дорослими, садівництво, посадка дерев та кущів.

Конкретні дії SLOW FOOD UA:
  1. Показуємо на власному досвіді, як дбати про навколишнє середовище: сортуємо сміття, компостуємо та вирощуємо у природний спосіб овочі, ягоди, фрукти та трави. 
  2. Разом досліджуємо природу. Відвідуємо з дітьми заповідники, ліси, парки, сади та ферми. Звертаємо увагу малечі на рослини, тварини, комах та пояснюємо їхній взаємозв’язок з навколишнім середовищем. 
  3. Розповідаємо про важливість збереження біорізноманіття та екологічний баланс.
  4. Залучаємо дітей до уроків садівництва та компостування. Сіємо разом рослини у саду чи у горщику на підвіконні. Пояснюємо, як вона росте, отримує поживні речовини з ґрунту. Вчимо використовувати компост для родючості землі.
  5. Навчаємо малечу використовувати воду та енергію раціонально. Пояснюємо, що ці ресурси є обмеженими й що їх важливо економити.
Бажаєте долучитися до освітньої мережі Slow Food UA?

Запрошуємо ваш заклад до світової мережі освітніх закладів, де діти вчаться розуміти їжу та берегти гастрономічні традиції та довкілля.
Напишіть нам через коротку гугл-форму.

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]