Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
SlowFoodThera06676_opt

Рух було засновано в Італії у 1989 році. Його започаткувала група активістів на чолі з Карло Петріні, які пропагували неквапливий ритм життя, захист регіональних харчових традицій та задоволення від без поспіху спожитої їжі. На сьогодні рух нараховує мільйони прихильників у 160 країнах світу.  

Slow Food – це глобальний рух, члени якого об’єднані задля того, щоб кожна людина на планеті мала основу для вживання смачної, чистої та чесної їжі. Ми створили світову мережу локальних спільнот, які захищають культурне та біологічне різноманіття у своїх країнах, пропагують знання про здорове харчування, закликають дотримуватися більш справедливої та рівноправної продовольчої політики для всіх народів. 

До своїх лав Slow Food запрошує всіх охочих, а надто науковців, освітян, фермерів та виробників продуктів, шеф-кухарів, журналістів. Всі ми маємо стати голосом громадськості, яка внесе зміни в сучасну продовольчу систему, та одночасно: 

1)  допоможе запобігти втраті локальних сортів рослин, порід худоби, унікальних крафтових продуктів та технологій їх виготовлення;

2) підтримає розвиток сталої агробіології та пермакультури, які є основою для зростання корисних та здорових харчових продуктів; 

3) поширить знання та досвід руху на міжнародному та місцевому рівнях.

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]