Skip to content Skip to footer

160 кущів червоної калини прикрасили набережну міста-героя Ірпінь

Ірпінь – незламне місто-герой. Воно стало форпостом, де оборонці стояли за життя. Попри нищівне розорення, Ірпінь виявився не по зубах ворогу. Сьогодні містяни налаштовують життя, а допомагає йому в цьому і SLOW FOOD. За кошти, що зібрали учасники міжнародного руху, на набережній міста було висаджено 160 кущів червоної калини, рослини, що стала символом незламності української нації. 

Садили кущі учасники акції «Ірпінь та калина – все буде Україна!». Організатором події став культурно-гуманітарний проєкт «Відлуння руйнації» творчого об’єднання «Славута». Ця спільнота разом з Асоціацією внутрішніх туроператорів та SLOW FOOD UA просуває ідею солідарних волонтерських подорожей. Її концепція полягає в тому, що під час мандрівок можна не тільки відпочити, а й отримати нові знання та досвід, а паралельно допомогти місту чи регіону вирішити нагальні потреби.

«Ми збирали донати для міста-героя. Крім калини, ми додатково зібрали кошти та закупили фруктові дерева українських сортів. Їх висадили у міському Парку письменників і на території дитячого садочку «Казка», — розказала Валерія Бондаренко, креаторка та координатор акції,  консультантка проєкту USAID «Економічна підтримка України» з питань солідарної економіки.

Тепер мешканці та гості незламного міста милуватимуться новими насадженнями у звільненому від ворога місті.

Залишити коментар

Subscribe for the updates!

[mc4wp_form id="461" element_id="style-11"]